Valjakkoajokilpailut 23.6.2010
Viim. ilmoittautumispäivä 23.6.2010 - Päivitetty viim. 23.6.2010
Virtuaalitalli Dei järjestää 23.6.2010 valjakkoajokilpailut, jotka ovat avoinna kaikille.
Kisojen vastuuhenkilönä toimii Leandra L Tulosten arvonnat suoritetaan puolueettomalla arvontakoneella.
Säännöt:
- Luokkiin otetaan max. 30 valjakkoa
- Yksi hevonen saa osallistua yhteen eritasoiseen luokkaan ja vain kerran kyseiseen luokkaan
- Yhdeltä omistajalta yhteen luokkaan max. kolme parivaljakkoa
- Sama ohjastaja saa osallistua kaikkiin luokkiin yo. sääntöjä noudattaen
Osallistumiset vain mailiin: kisat@revanssi.net seuraavanlaisessa muodossa:
Luokka
Ratsastaja - Hevonen && Hevonen
- Otsikoi viestisi seuraavasti: Valjakko 6 (tai jos haluat osallistua kaikkiin valjakkokisoihin samalla viestillä, otsikoi Valjakko 6-10)
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
- Väärin ilmoittautuneet hylätään!
Luokat:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille 25/30
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille 11/30
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille 8/30
TULOKSET:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille
1. Kerppa - Txurio v.d. Radon && Txomin v.d. Radon
2. Kerppa - Tibbytoe of Wholehill && Alouette of Stoneyard
3. Kya - Vaapukan Rasmus && Ryysyrannan Hoippuva
4. Mikla - RH Nikita´s Leaf && Spirello
5. Bia (VRL-3052) - Nery's Merfyn && Royae B
6. Ellen - Cece MB && Snap! WU
7. Leandra - Tinúviel Twitch && Autumn Fall
8. Ellen - Edenelle Riggins && Viktig's Mad Boy
9. Leandra - Shaki v.d. Zambo && Soviet Kitsch Dei
10. JP - CW Peach Limeade && CW Piccadilly Blues
11. Kya - Nestor vom Liliebloom && Jyro vom Liliebloom
12. Kya - Memories vom Liliebloom && Dowina vom Liliebloom
13. melissa - Mathias B && Rolf SGR
14. yersinio - Unnecessary && Daydream
15. Milja - Fiktion Eikka && Muistoraunion Uupos
16. Mikla - Jen Dazzler && Princess Starlight
17. Ellen - Edenelle Riggins && Viktig's Mad Boy
18. JP - CW Trenchtown Rock && Cecam Casino
19. yersinio - Argoinette && Memory
20. Laura - Jaliyah B && Lilla Petra SWE
21. yersinio - Troll Svoras && Resen Ivaros
22. Kerppa - Amarn Rigardo && Vermouth v.d. Radon
23. Lokki - d'Aramis Dei && Midnight Taboo Dei
24. Leandra - Lycos Merlin && Nefertarin Gloria
25. Mikla - Sunday´s Newly Deadline && Cernunnos
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille
1. Ellen - Juweel v.d. Kleinehof && Liefde v.d. Kleinehof
2. Kerppa - VF Womomentous && N's Moonlight
3. JP - Flash's Dolce Donna && Maya v.d. Jam
4. yersinio - VF Hubertus Max && Galeschka of Picar
5. Leandra - Riot Empire && Nani
6. Kerppa - N's Giddy Up && N's Datarock
7. JP - Pixie Dei && Kungsväll Menuett
8. Leandra - Roo Rebel Dei && Frein Molitva
9. Kya - Tipsy vom Liliebloom && Satellite vom Liliebloom
10. Kerppa - Gooseberry of Radon && Sweet Ellie
11. Ellen - Debbie of Lowlight && Padma of Lowlight
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille
1. Ellen - Upgård's Yngve && Cecilia av Helnatt
2. Kerppa - Alden of Radon && Skeletroniac of Wemyss
3. Kerppa - Amarn Skjorre && Spøkefull Herre HIP
4. Leandra - Cranberry Rock Dei && Tsaminamina v.d. Zambo
5. Kerppa - Snøfall TG && Yenna Radon
6. Leandra - Ward's Simbelmynë && Seamus v. Chetwood
7. Ellen - Upgård's Sigrid && Mysigt av Brandtskog
8. Leandra - Blueberry Hop && Siobhan Dei