VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 6.1.2012
Viim. ilmoittautumispäivä 2.1.2012 - Päivitetty viim. 2.1.2012 klo. 20.00
Virtuaalitalli Dei järjestää 6.1.2012 Valjakkoajojaoksen alaiset valjakkokilpailut, jotka ovat avoinna kaikille.
Kisojen vastuuhenkilönä toimii Leandra L Tulosten arvonnat suoritetaan puolueettomalla arvontakoneella.
Säännöt:
- Luokkiin otetaan max. 30 valjakkoa
- Yksi hevonen saa osallistua yhteen eritasoiseen luokkaan ja vain kerran kyseiseen luokkaan
- Yhdeltä omistajalta yhteen luokkaan max. kolme (pari)valjakkoa
- Sama ohjastaja saa osallistua kaikkiin luokkiin yo. sääntöjä noudattaen
Osallistumiset vain mailiin: kisat@revanssi.net seuraavanlaisessa muodossa:
Luokka
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH00-000-0000
- Otsikoi viestisi seuraavasti: VVJ 203 (tai jos haluat osallistua kaikkiin VVJ-kisoihin samalla viestillä, otsikoi VVJ 202-206)
- VRL-tunnus on pakollinen, hevosilla VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Ohjastajan tulee kuulua johonkin VRL:n alaiseen seuraan
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
- Väärin ilmoittautuneet hylätään!
Luokat:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille 30/30
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille 28/30
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille 13/30
TULOKSET:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille
1. Sonju (VRL-03951) - Joachim Crash && Remukylän Edelina
2. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki
3. Mariella (VRL-02189) - KON Amazing Sindyana && Simply Beautiful
4. Milja (VRL-00692) - Criallt Sianwen && Eydís Picar VH11-018-0063
5. Niina (VRL-08709) - Milkan Kukereima && Haavelaakson Aprilli
6. A.N. (VRL-10356) - Cecam Typhon && Päivärinteen Timi
7. Sylvester (VRL-00483) - Miss Double Popps && Sweet Little Sister
8. Sorel (VRL-00884) - CHR Ghost Baron && CHR Sound of Dreams
9. Takku (VRL-02782) - Kaljas && Kristjan
10. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 && Steekin Ensitähti VH11-018-1410
11. Niina (VRL-08709) - Vaapukan Taikatuiske && Heinämäen Nummilume
12. re-elect (VRL-00218) - Tristhetta && Fortjenesta
13. re-elect (VRL-00218) - Tuulianneva && Maito-Maire
14. Dani (VRL-03561) - Cecam Racketeer && Osalia NAS
15. Sylvester (VRL-00483) - Odelette Odile Dei && Seachan v. Synvilla
16. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei
17. Sylvester (VRL-00483) - Telpërien Dei && Paparaz SWE
18. Milja (VRL-00692) - Mäntysuon Aurora && Lucas FK VH11-017-0330
19. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 && Finele v. Hardell VH11-017-0875
20. Takku (VRL-02782) - E During Drafly && Captain Cannibal 2782
21. Sorel (VRL-00884) - CHR Rudeboy && Inocente Nino
22. Milja (VRL-00692) - Janella FK VH03-017-0696 && Piquira Dei VH11-017-0342
23. Niina (VRL-08709) - Kasarmin Vihma && Viehättävän Ehta-Eemeli
24. Sorel (VRL-00884) - CHR Delight Dream && CHR Rudevilla Lady
25. Viivuska (VRL-00502) - Fiktion Joonatan VH11-018-0474 && Figaro v.d. B VH11-010-0005
26. re-elect (VRL-00218) - Rayan Gruaige && Regjeringen
27. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei
28. Takku (VRL-02782) - Gambler 2782 && Wandsdyke Lady Corona
29. Sonju (VRL-03951) - Cecam Hamilton && Nicholaz Tif
30. Sonju (VRL-03951) - Härdellin Nessi && Pirttikosken Nadalja
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille
1. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit && Mealla O'Brion
2. Takku (VRL-02782) - Taraco Lydleld && Annwyl RAD
3. re-elect (VRL-00218) - Valmeera && Pellerna
4. Sorel (VRL-00884) - Dreams Deceive && VF Eclusiver
5. Sonju (VRL-03951) - Bondai v. Agenhoff && Prisley Ann
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Malviina VH11-018-0672 && Fiktion Sinella VH11-018-0234
7. Sonju (VRL-03951) - Audrina KR && Falcon Crow
8. Takku (VRL-02782) - Michael Lucky Sonja && Don Boreal
9. Huttis (VRL-03370) - Wanderer v. Vangenhof && Adanna FK
10. Leandra (VRL-01057) - Arise Sir Ryan Dei && Päivärinteen Serena
11. A.N. (VRL-10356) - Fiktion Valtti && Fiktion Voitto
12. Soneü (VRL-09386) - Snowbell´s My Lover && Március Gatrina
13. Soneü (VRL-09386) - Painkiller YAV && Flaming Hope
14. re-elect (VRL-00218) - Huvakko && Valkeakuulas
15. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei
16. JP (VRL-01948) - Edenelle Tootsie && Vivica of Jewel
17. Milja (VRL-00692) - Fallgruve '66 VH05-053-1048 && Kuurnan Vokka VH11-018-0590
18. Sonju (VRL-03951) - Adelman Manuel && Adelman Timothy
19. Mariella (VRL-02189) - Ellie Beat && Merry Times Ahead
20. Sorel (VRL-00884) - Supreme Baron && Behind Blue Eyes
21. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia
22. Soneü (VRL-09386) - Black-Eyes' Paulus && Errand Boy
23. JP (VRL-01948) - Serene Grace && Hwai Sweet Sacrifice
24. re-elect (VRL-00218) - Okko-Peetu && Pyry-Hermanni
25. Takku (VRL-02782) - CHR Barona && CHR Last Dream
26. alhippa (VRL-00064) - Kuunpimennys VH11-018-1064 && Mörkövaaran Samuel VH11-018-1511
27. Huttis (VRL-03370) - Randon vom Liliebloom && Cecam Cesia
28. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin && Queen B Dei
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille
1. Sonju (VRL-03951) - Caribou Flou Dei && Bourdonwood Baron
2. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi && Memphis vom Liliebloom
3. Sorel (VRL-00884) - Soundbite && Dabney BRN
4. Sonju (VRL-03951) - Päivärinteen Daniel && Think About You
5. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate
6. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei
7. Takku (VRL-02782) - T.H. Tobias && HWA Chilly Lust
8. Sonju (VRL-03951) - Sonetin Bianca && Päivärinteen Leia
9. JP (VRL-01948) - Edenelle Humphrey && Idya Shy Bonnie
10. Mariella (VRL-02189) - Alman Korpraali && Hokkuspokkus
11. Takku (VRL-02782) - Tiffyl Shilona && Vaal
12. Sorel (VRL-00884) - Last Sapphire && No Photos PLZ
13. Takku (VRL-02782) - Cedion Seren Aeryn && Celebrity 2782