VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 20.4.2012
Viim. ilmoittautumispäivä 16.4.2012 - Päivitetty viim. 19.5.2012 klo. 22.00
Virtuaalitalli Dei järjestää 20.4.2012 Valjakkoajojaoksen alaiset valjakkokilpailut, jotka ovat avoinna kaikille.
Kisojen vastuuhenkilönä toimii Leandra L Tulosten arvonnat suoritetaan puolueettomalla arvontakoneella.
Säännöt:
- Luokkiin otetaan max. 30 valjakkoa
- Yksi hevonen saa osallistua yhteen eritasoiseen luokkaan ja vain kerran kyseiseen luokkaan
- Yhdeltä omistajalta yhteen luokkaan max. kolme (pari)valjakkoa
- Sama ohjastaja saa osallistua kaikkiin luokkiin yo. sääntöjä noudattaen
Osallistumiset vain mailiin: kisat@revanssi.net seuraavanlaisessa muodossa:
Luokka
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH00-000-0000
- Otsikoi viestisi seuraavasti: VVJ 233 (tai jos haluat osallistua kaikkiin VVJ-kisoihin samalla viestillä, otsikoi VVJ 232-236)
- VRL-tunnus on pakollinen, hevosilla VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Ohjastajan tulee kuulua johonkin VRL:n alaiseen seuraan
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
- Väärin ilmoittautuneet hylätään!
Luokat:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille 30/30
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille 28/30
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille 15/30
TULOKSET:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille
1. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Huvin Raclaw
2. Nettz (VRL-05172) - Remukylän Rebeca && Sonetin Belinda
3. Jenni T. (VRL-00914) - Non Blonde Crow && Päivärinteen Juliet
4. Niina (VRL-08709) - Manaaja KAT && Milkan Juolukka
5. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tasmanian Devil && Lehdon Vitamiini
6. isla. (VRL-00505) - Fejke v.d. Duren && Zorf v.d. Duren
7. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree
8. Hauru (VRL-08679) - Bohemian Raspberry && Holmebacks Junity
9. Niina (VRL-08709) - Aavan Oskari && Milkan Renita
10. Break (VRL-05810) - Adriaan v. d'Amelie VH11-040-0065 && Creador of Peace VH11-046-0008
11. Annika N (VRL-10352) - Chasing Ghosts && Iljanas Terranova
12. idam (VRL-07597) - Diamond Rhia Crow && Crowberry Inah
13. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 && Steekin Ensitähti VH11-018-1410
14. idam (VRL-07597) - Sunkiss Kiss Dei && Crowberry Pearl
15. idam (VRL-07597) - Londonbell Crow && Beata FK
16. Iljan (VRL-10958) - Creative Harmony && Classics Go On
17. Iljan (VRL-10958) - Nimriedan && Ballerium
18. Annika N (VRL-10352) - Crush Crush Crush && Play Me
19. Annika N (VRL-10352) - Fou Dingue && Fou Étrange
20. Nettz (VRL-05172) - National Derby CHA && Little Josephina CHA
21. Iljan (VRL-10958) - Shenanigan && Sophomoria
22. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Donnie Darko && Remukylän Kafar
23. Sorel (VRL-00884) - Velvet Requiren && Cynton Desperado
24. Hauru (VRL-08679) - Minadiore && Remukylän Inga
25. Nettz (VRL-05172) - Sonetin Felicia && Sonetin Joe-B
26. Jonna K. (VRL-00327) - Duren Jesper VH11-040-0061 && Kaarnan Maisteri VH11-018-1604
27. isla. (VRL-00505) - Zarx v.d. Zorf && Beatá v.d. Duren
28. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake
29. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 && Finele v. Hardell VH11-017-0875
30. Niina (VRL-08709) - Milkan Julma-Jussi && Hittavaisen Signe
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille
1. Iljan (VRL-10958) - Golden Years && New Wave
2. Nettz (VRL-05172) - Remukylän Velmu && Cecam Queen Bee
3. Sorel (VRL-00884) - Odette Odile Dei && Leif's Emilia
4. Iljan (VRL-10958) - Saluki && Crimewave
5. Annika N (VRL-10352) - Silly L0V3 && Drôle Fille
6. idam (VRL-07597) - Illbys Torbjörn && Dark Cocoon Crow
7. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender && Cecam Super Star
8. Niina (VRL-08709) - Lily of Sousa && Chap of Rosehip
9. Niina (VRL-08709) - Sweetie Jennie && Annie The Bunnie
10. idam (VRL-07597) - Bourbon Smash Crow && Hwai Malibou Rum
11. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI && Sanning Sonic
12. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna && Varga
13. Leandra (VRL-01057) - Lumikki && Glowmoor Artemia
14. Amar (VRL-00408) - Salmenkylän Ainotar && Cornflower's Smigrende
15. Alma (VRL-08691) - Crowberry Noah VH12-017-0261 && Huvin Carmichael VH12-017-0263
16. Nettz (VRL-05172) - Edenelle L'Amour && Cecam Cruella
17. Nettz (VRL-05172) - Edenelle McTreamy && Cecam Middleton
18. Annika N (VRL-10352) - Escondite Inglés && Obtener U Sí
19. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron && Remukylän Casper
20. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Dancing In The Dark && Fou Aventureux
21. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV && Huvin Lequiné
22. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Marilla && Dolly Jane v. Agenhoff
23. alhippa (VRL-00064) - Amarin Ainokki VH11-018-0166 && Kuunpimennys VH11-018-1064
24. Iljan (VRL-10958) - Flames From Ashes && True Trendsetter
25. idam (VRL-07597) - Fameray v. Synvilla && Crowberry Roy
26. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård && Noir Corbeau
27. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Mocha Locha && Cecam She's Madonna
28. Niina (VRL-08709) - Rockefeller J&J && Welcoming Orbinson
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille
1. Jenni T. (VRL-00914) - It's Gorgeous! OMG && Cecam No Fear
2. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren && Sir Damsel F
3. Hauru (VRL-08679) - Remukylän June && Remukylän Gwyneth
4. Soneü (VRL-09386) - Perlemor && Abrakadabra
5. Hauru (VRL-08679) - Vanilla Sky && Fidelene van der Revenhoff
6. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost && Jawell v. Hardell
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Duffle && Remukylän Rascal
8. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite
9. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate
10. Jenni T. (VRL-00914) - Points Still Rockin' && Cecam Moejo
11. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Zippin' Old Stile && Glowmoor Aurelia
12. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar && Drom Agneta
13. isla. - Zorf v.d. Duren && Fejke v.d. Duren
14. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina